Author: c***i
Date:
Review: Very good quality, not crash when playing games. Maybe will purchase one more for my children
顏色: 灰色
Price: HK$1,263.00
| Material | ABS |
| Model | Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Condition | New |
| Color | Green |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | HyperOS |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | None |
| SKU | se25062458819960911 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8989945 people said the quality is very good!
Author: c***i
Date:
Review: Very good quality, not crash when playing games. Maybe will purchase one more for my children
顏色: 灰色
Author: 9***4
Date:
Review: satisfied customer here 🤭...
顏色: 灰色
Author: j***o
Date:
Review: gooooooodddddddddddd
顏色: 灰色
Author: u***y
Date:
Review: I’m so lucky to get this tablet at a cheaper price! Everything arrived in excellent condition!
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.