Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good 👍 good 👍 good 👍
顏色: 玫紅色
Price: HK$32.00
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Hot Pink |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 9.7 cm |
| 寬度 | 6.1 cm |
| SKU | sb2404160880189590 |
Author: h***1
Date:
Review: good 👍 good 👍 good 👍
顏色: 玫紅色
Author: 1***1
Date:
Review: 雖然仍是斯斯文文五月一日之類的吧你
顏色: 玫紅色
Author: t***5
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 玫紅色
Author: L***n
Date:
Review: 質感很好 跟照片一模一樣
顏色: 玫紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.