Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veery good things
顏色: 星穹黑
Price: HK$1,486.00
Original Price: HK$1,962.99
| Color | Starry Sky Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Vivo |
| Model | Vivo iQOO Z10x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.72" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300 5G |
| SKU | sw25080133473142323 |
Brand Name: vivo
Quality: 2111737 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: Veery good things
顏色: 星穹黑
Author: a***7
Date:
Review: My friend she like this very well she said she buy another
顏色: 風羽青
Author: a***2
Date:
Review: راضي جدا علي المنتج
顏色: 月岩鈦
Author: 9***1
Date:
Review: رائع حلو حلو
顏色: 月岩鈦
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.