Author: N***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: استلمته بس للحين ما استخدمته بجربه وارجع اعلق
顏色: 星芒白
Price: HK$1,955.00
| Color | Star White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Vivo |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.78" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2800 x 1260 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 7 Gen3 |
| SKU | sw25082729466494229 |
Brand Name: vivo
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Vivo-sc-014484824.html
Quality: 7341298 people said the quality is very good!
Author: N***5
Date:
Review: استلمته بس للحين ما استخدمته بجربه وارجع اعلق
顏色: 星芒白
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.