Author: h***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 愛麗絲花園買了絕對不會錯
顏色: 黑色
Price: HK$74.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2407094508486314 |
Author: h***r
Date:
Review: 愛麗絲花園買了絕對不會錯
顏色: 黑色
Author: q***8
Date:
Review: 很好,好打理,不算貴,還不錯
顏色: 黑色
Author: 魏***捷
Date:
Review: 東西質感 很棒很好很好看
顏色: 黑色
Author: v***y
Date:
Review: 好看好看好看好看好看
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.