Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可愛いつけやすい
顏色: 黑棕色
Price: HK$82.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 48 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316151600452290133 |
Author: 8***3
Date:
Review: 可愛いつけやすい
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.