Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Yes it’s soo beautiful I love it
顏色: 黑色
Price: HK$84.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 62 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260312112528696678559 |
Author: k***o
Date:
Review: Yes it’s soo beautiful I love it
顏色: 黑色
Author: y***u
Date:
Review: Easy to wear: いいです。
顏色: 黑色
Author: g***2
Date:
Review: A peruca é perfeita é macia e confortável coube certinho na minha cabeça lavei ela e ela ficou mais natural e menos brilhante artificial
顏色: 黑色
Author: m***0
Date:
Review: ロングの自分見てみたくて買ったら良かったんですけど、私の場合めちゃカツラの髪の毛絡まります笑くしで解いたらすぐにまた絡まってます笑でも学生だしロングの自分見れたので休みの暇な時とかに付けたいです笑
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.