Author: b***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟圖上一樣瀏海還有一點修理空間
顏色: 棕色
Price: HK$79.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 255 g |
| 長度 | 63 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2412196464015016 |
Author: b***0
Date:
Review: 跟圖上一樣瀏海還有一點修理空間
顏色: 棕色
Author: 8***9
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 棕色
Author: m***4
Date:
Review: Worth to buy it
顏色: 棕色
Author: e***a
Date:
Review: So nice items and good packaging
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.