Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超可愛❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
Price: HK$82.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302277979999170 |
Author: 8***0
Date:
Review: 超可愛❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
Author: y***i
Date:
Review: 這頂很好看,顏色沒有落差,戴起來也不像假髮
顏色: 粉色
Author: h***2
Date:
Review: 超級美 非常好看 不過沒有髮網
顏色: 粉色
Author: j***8
Date:
Review: 顏色感覺沒那麼紫 朋友都說不適合我
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.