Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: goooooooood
顏色: 彩色
Price: HK$83.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2408058438126386 |
Author: 8***9
Date:
Review: goooooooood
顏色: 彩色
Author: b***g
Date:
Review: Good quality very satisfied!!!
顏色: 彩色
Author: e***e
Date:
Review: 很好看,只是瀏海回來要在調整
顏色: 彩色
Author: 8***6
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 方便 佩戴舒适: 很好 髮型時尚度: 高
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.