Author: b***a
Date:
Review: 配色很有個性 與圖片相符 髮質柔順
顏色: 彩色
Price: HK$92.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260312132276001569510 |
Author: b***a
Date:
Review: 配色很有個性 與圖片相符 髮質柔順
顏色: 彩色
Author: k***5
Date:
Review: Be g g hbhbububuninini
顏色: 彩色
Author: b***a
Date:
Review: I absolutely LOVE it and the colours are gorgeous but it would have been unwearable without styling as it was a bit tangle and messy (hence four stars). I always straighten my wigs anyway so wasn’t an issue for me. Very soft hair too!
顏色: 彩色
Author: q***3
Date:
Review: The bangs did not look short like it was in the picture but cut it to look exactly like in the picture but I love it overall!😘
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.