Author: t***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: big time Easy to wear: definitely Comfortable to wear: so soft and nice Hairstyle Stylishness: cute
顏色: 粉色
Price: HK$105.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 77 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2405128903869637 |
Author: t***t
Date:
Review: Value for money: big time Easy to wear: definitely Comfortable to wear: so soft and nice Hairstyle Stylishness: cute
顏色: 粉色
Author: a***5
Date:
Review: It’s amazing quality nice look🥰 I like it it’s very nice!💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️🧡🧡🧡🧡🧡
顏色: 粉色
Author: E***a
Date:
Review: This wig is perfect i don’t have anything else to sayyyy❤️
顏色: 粉色
Author: k***i
Date:
Review: Helped my friend to order many items from Shein. She is satisfied with the products.
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.