Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好很好很好很好啦啊
顏色: 杏色
Price: HK$9.00
| Material | Polyester |
| General Specification | 1PC |
| Special Selling Point | Wig Net Caps |
| Type | Wig Caps |
| 高度 | 0.3 cm |
| 長度 | 11.8 cm |
| 寬度 | 7.9 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260226131671606617855 |
Author: 8***0
Date:
Review: 很好很好很好很好啦啊
顏色: 杏色
Author: j***8
Date:
Review: 使用舒適: 用起來方便,非常喜歡
顏色: 黑色
Author: n***a
Date:
Review: ✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
顏色: 黑色
Author: m***7
Date:
Review: Very great like the photo
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.