Author: k***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 送貨迅速,買多也不會錯,便宜cp值高,可以一買再買的購物網站
顏色: 粉色
Price: HK$136.81
Original Price: HK$139.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 215 g |
| 直徑 | 35 cm |
| 頭圍 | 52-56 cm |
| SKU | sb25080839092403074 |
Author: k***4
Date:
Review: 送貨迅速,買多也不會錯,便宜cp值高,可以一買再買的購物網站
顏色: 粉色
Author: s***7
Date:
Review: Value for money: exceeding my expectations Easy to wear: so easy to wear Comfortable to wear: very comfortable not too thick Hairstyle stylishness: easy to style
顏色: 粉色
Author: i***8
Date:
Review: Easy to wear: very very easy to wear
顏色: 粉色
Author: e***6
Date:
Review: Good! Good! Good! Good! Good! Good! Good!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.