Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bom celular a bateria dura mais que um dia. Perfeito.
顏色: 黑色
Price: HK$905.00
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C85 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25091668092160711 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 455445 people said the quality is very good!
Author: f***4
Date:
Review: Bom celular a bateria dura mais que um dia. Perfeito.
顏色: 黑色
Author: f***6
Date:
Review: Loved
顏色: 黑色
Author: e***a
Date:
Review: Nice one. Thank you
顏色: 綠色
Author: p***1
Date:
Review: wirh this price seems workable
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.