Author: e***1
Date:
Review: 很棒的商品👍👍👍
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Price: HK$74.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Hot Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| SKU | sb2401192487690294 |
Brand Name: Kemei
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Kemei-sc-0141853093.html
Quality: 5124125 people said the quality is very good!
Author: e***1
Date:
Review: 很棒的商品👍👍👍
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: p***6
Date:
Review: 這個開關按下去 那個轉速的聲音蠻恐怖的 但是確實正常可拔毛 還行啦
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: w***9
Date:
Review: يجنن يا بنات لا تتعدونه قوي مرة استخدموا بودرة اطفال لتخفيف الالم نفس مفعول الحلاوة
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: n***a
Date:
Review: حبيييت وايد عجيبه خذتها لمنطقة البكيني و اكثر شي عجبني انها ماتعور وايد و لا يطلع دم مكان الشعرة اللي نتفتها و لا يطلع حبوب بعد النتف وايد ممتازة بالنسبه لي سبحان الله و بحمده سبحان الله العظيم
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.