Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可以設置成繁體中文,拍起來很有氛圍感
顏色: 銀色
Price: HK$364.00
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 2.7K |
| Color | White + Card Reader |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Up to 1 X |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 640x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 10 to 19.9 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 36.01W-50MP |
| Lens Mount | Other |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2409100289013471 |
Author: 8***5
Date:
Review: 可以設置成繁體中文,拍起來很有氛圍感
顏色: 銀色
Author: A***n
Date:
Review: 外觀:塑膠感很重。 使用:沒有防手震,所以照片相對來說會糊糊的,照片的像素很差,如果是要買ccd我覺得不合適。 記憶卡:使用前一定要記得格式化,但我拿到的這台沒有辦法讓我讀取記憶卡,沒辦法下載照片
顏色: 銀色
Author: p***c
Date:
Review: 功能多還便宜拍吃來的照片也很好看
顏色: Q12銀色+貼紙*2
Author: a***3
Date:
Review: 拍起來超可愛!送給朋友他們也超喜歡
顏色: LK-007 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.