Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it 😍😍 its worth my price
顏色: 黑色
Price: HK$813.98
Original Price: HK$955.00
| Batteries Included | Yes |
| Color | Beach Gold |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2340 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25102194722181202 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 6941264 people said the quality is very good!
Author: d***a
Date:
Review: I like it 😍😍 its worth my price
顏色: 黑色
Author: 8***0
Date:
Review: I like it. Very good and cheap!
顏色: 黑色
Author: m***i
Date:
Review: this is good
顏色: 沙灘金
Author: p***3
Date:
Review: Very Nice I love it thanks
顏色: 沙灘金
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.