Author: t***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 覺得很不錯 非常有藝術的感覺
顏色: 彩色
Price: HK$139.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2403023175934369 |
Author: t***i
Date:
Review: 覺得很不錯 非常有藝術的感覺
顏色: 彩色
Author: 6***3
Date:
Review: Comfortable to wear: very nice to wear
顏色: 彩色
Author: M***i
Date:
Review: Loved it so much same like pictures
顏色: 彩色
Author: b***9
Date:
Review: Value for money: maganda sya
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.