Author: z***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度超快!商品包裝也很好~拿到的時候迫不及待拆開來使用,超喜歡的!
顏色: 白色
Price: HK$1,150.38
Original Price: HK$1,244.00
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Home Cinema |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LED |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | None |
| SKU | se2409097176390107 |
Author: z***4
Date:
Review: 出貨速度超快!商品包裝也很好~拿到的時候迫不及待拆開來使用,超喜歡的!
顏色: 白色
Author: t***m
Date:
Review: 產品品質符合預期,非常滿意物流速率!
顏色: 白色
Author: l***6
Date:
Review: 還蠻清楚的 都拿它來看海綿寶寶
顏色: 白色
Author: t***5
Date:
Review: 距離1公尺以上投影就糊掉了,投影大小大概24-32寸螢幕大小
顏色: (K2N)美規插頭
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.