Author: t***1
Date:
Review: 🥰🥰🥰 perfect timing
顏色: Mario Kart World Bundle
尺寸: 均碼
Price: HK$5,504.00
- 7 吋 OLED 螢幕,色彩鮮豔 - 支援本地合作、線上和本地無線多人遊戲 - 64 GB 內部儲存空間(部分儲存空間保留給系統使用) - 手持和桌面模式下音效增強 - 寬大可調式支架
| Material | PC |
| Model | Nintendo Switch 2 |
| Color | Mario Kart World Bundle |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | Yes |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Support Somatosensory | Yes |
| Support VR | No |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | USB |
| RAM | 4GB |
| Built In Storage | 256GB |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se25060500576306000 |
Brand Name: Nintendo Switch
Quality: 9298665 people said the quality is very good!
Author: t***1
Date:
Review: 🥰🥰🥰 perfect timing
顏色: Mario Kart World Bundle
尺寸: 均碼
Author: o***a
Date:
Review: arrived on time from china to Japan! universal version. not japan only.
顏色: Console Only
尺寸: 均碼
Author: v***l
Date:
Review: Very Good. Thank Shein🤩🤩
顏色: Mario Kart World Bundle
尺寸: 均碼
Author: 9***6
Date:
Review: جميل
顏色: Mario Kart World Bundle
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.