Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: 白色
尺寸: 1m
Price: HK$21.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | sw25021051853916567 |
Author: s***7
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: h***y
Date:
Review: I like it!
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: z***寶
Date:
Review: USB因為方便充電速度快,所以又回購
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: 4***x
Date:
Review: 還不錯欸好用又便宜,而且還充滿快的
顏色: 白色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.