Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: _一 好好好好好好好好好好好_
顏色: 彩色
Price: HK$159.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 268 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2306093162946797 |
Author: a***9
Date:
Review: CP值高: _一 好好好好好好好好好好好_
顏色: 彩色
Author: d***8
Date:
Review: so nice 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 彩色
Author: q***t
Date:
Review: Yes yes yes, love it
顏色: 彩色
Author: M***j
Date:
Review: Amazing wig definitely recommended
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.