Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great
顏色: 黑色
Price: HK$167.21
Original Price: HK$173.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| 直徑 | 6 cm |
| SKU | sb25021719701001017 |
Author: b***2
Date:
Review: Great
顏色: 黑色
Author: m***e
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: soft and very nice i will buy again too much compliments Comfortable to wear: very comfortable True to length: very true Easy to wear: yes
顏色: 黑色
Author: N***e
Date:
Review: looks good satisfied with my purchase
顏色: 黑色
Author: a***a
Date:
Review: Value for money: worth it and goods..comf comfortable to use and wear. god bless 💖
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.