Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: C P值很高 易穿戴: 容易穿戴 佩戴舒适: 還算舒適 髮型時尚度: 非常時尚好看
顏色: 漸層
Price: HK$140.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25041813491330748 |
Author: y***2
Date:
Review: CP值高: C P值很高 易穿戴: 容易穿戴 佩戴舒适: 還算舒適 髮型時尚度: 非常時尚好看
顏色: 漸層
Author: y***2
Date:
Review: CP值高: CP值很值很高 易穿戴: 容易穿戴 髮型時尚度: 非常時尚 佩戴舒适: 還算舒適
顏色: 漸層
Author: y***2
Date:
Review: CP值高: CP值很高 易穿戴: 穿戴容易 佩戴舒适: 有點密不通風 髮型時尚度: 時尚度很高
顏色: 漸層棕色
Author: y***2
Date:
Review: CP值高: C P值 易穿戴: 容易穿戴 佩戴舒适: 夏天太熱 髮型時尚度: 非常時尚
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.