Author: l***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒實際用過 ,但是試用會通電 ,會熱 ,加水沒問題 。
顏色: 白色
Price: HK$123.00
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 110V-240V |
| Batteries Included | No |
| Cord Length | <3m |
| Base Material | ABS |
| SKU | sv2411127788831341 |
Author: l***i
Date:
Review: 還沒實際用過 ,但是試用會通電 ,會熱 ,加水沒問題 。
顏色: 白色
Author: c***7
Date:
Review: 出貨迅速 包裝完整 購買多樣商品 都正確 還沒使用 希望效果是好的 會持續回購 謝謝
顏色: 白色
Author: k***8
Date:
Review: 馬上試試看襯衫是否可以燙平整,結果效果還真不錯呢!
顏色: 綠色
Author: 米***偶
Date:
Review: 功能跟網站描述的一樣
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.