Author: z***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيت روعه
顏色: Black With Mouse and Keyboard
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25021323642732554 |
Brand Name: Relndoo
Quality: 6399741 people said the quality is very good!
Author: z***r
Date:
Review: حبيت روعه
顏色: Black With Mouse and Keyboard
Author: 9***4
Date:
Review: جذاب خفيف الوزن انيق عصري انصح به
顏色: Grey With Mouse and Keyboard
Author: m***a
Date:
Review: Goooooooooooooooooooddd
顏色: Grey With Mouse and Keyboard
Author: 8***6
Date:
Review: thank you..terimakasih barang sampe tepat waktu..rapi lngkap..saya suka
顏色: Grey With Mouse and Keyboard
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.