Author: j***9
Date:
Review: 出貨速度,品質都很滿意。
顏色: 銀色
Price: HK$4,180.00
配備快速的 A16 晶片 儲存容量大升級 絢麗的 Liquid 視網膜屏 全面屏設計iPad 樂趣全開
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 11 (2025) |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | Used |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se25031336262425230 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 705870 people said the quality is very good!
Author: j***9
Date:
Review: 出貨速度,品質都很滿意。
顏色: 銀色
Author: J***d
Date:
Review: Its very Wonderful Product
顏色: 粉色
Author: r***8
Date:
Review: Great quality, fast shipping, and excellent service! The item exceeded my expectations. I’m very satisfied with my purchase and would definitely order again. Highly recommended!
顏色: 粉色
Author: p***7
Date:
Review: Legit and it's damn Awesome. High original quality love it..
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.